Плитні матеріали
Крайки та пластики
Стільниці та стінові панелі
Фасади
Послуги
14 Послуг
Крайкування
10 Послуг
Розпил
6 Послуг
Додаткові послуги

Про Нас

ВІНТОРГПЛИТ - надійний партнер мебляра!

Беручи початок свого існування ще з 2006 року, ми зуміли закріпитись на  лідерських позиціях у м. Вінниця по  поставках якісних плитних матеріалів, відмінного надання послуг по їх обробці. Ми є партнерами або офіційними дилерами найбільших  українських та європейських виробників матеріалів, котрі задіяні у меблевому виробництві.  Кваліфіковані працівники цеху – фахівці у своїй справі, що забезпечують швидке та якісне виконання поставлених задач.  Досвідчені менеджери, що беруть до уваги усі побажання клієнта. Працівники складу - втілення оперативності та злагодженості. Водії – «метеори», з "космічною швидкістю", доставлять ваше замовлення. Усі ми є злагодженою та дружньою командою яка працює для Вас.

Крайкування

ВінТоргПлит

Ми сміливо говоримо про виконання якісного крайкування деталей, що характеризується мінімальним клейовим швом. Адже для Вас, як і для нас, важливо щоб покрайковані деталі створювали приємне візуальне враження.

Ми перші у м.Вінниця почали використовувати різні типи клею при крайкуванні деталей. Плити з світлою поверхнею ми крайкуємо за допомогою білого високоякісного клею DUDITERM , плити з темною поверхнею - прозорим клеєм, що забезпечує непомітний  шов в колір поверхні та надає  готовим деталям завершеного вигляду.

Також ми виконуємо крайкування з використанням поліуретанового (ПУР) клєю. Дана технологія має ряд переваг котрі значно продовжують термін експлуатації меблів, а саме: ТЕРМОСТІЙКІСТЬ- клейовий шов є стійким до високих та низьких температур  в межах від -30 °C до + 150 °C. СТІЙКІСТЬ ДО ВОДИ ТА ПАРУ - рекомендується при виготовленні меблів для ванних кімнат, кухонь, приміщень з підвищеною вологістю повітря. МІЦНІСТЬ - максимально можлива місцість на відрив, що значно продовжує мерміни експлуатації меблів. КЛЕЙОВИЙ ШОВ є охайним та майже непомітним.

Виправдовувати Ваші сподівання по якості дає можливість наше обладнання : станки для облицювання крайкою марки HEBROCK та HOMAG.

Порізка

Розуміючи що ЧАС у виробництві меблів відіграє важливу роль, ми докладаємо максимум зусиль задля оперативності опрацювання Вашого замовлення. Тому черга на розпил, зазвичай, не перевищує 3-4 дні. Такі терміни нам дозволяє гарантувати наше  обладнання: Розкрійний центр моделі Selco SK 4 та  Пильний центр моделі Selco WN 230, в поєднанні з сучасним програмним забезпеченням.  А якщо Вам потрібно підрізати деталі оперативно, завжди раді Вам допомогти, задіявши форматно-розкрійний станок.

ВінТоргПлит

ВінТоргПлит

 

ВінТоргПлит

Виставкові зали

Для максимально зручного та комфортного процесу обирання основи для майбутніх меблів, ми запрошуємо Вас до наших оновлених виставкових залів. Ми зібрали для Вас самі топові матеріали провідних українських та європейських виробників. Завжди готові надати Вам якісну консультацію та допомогти визначитись з виглядом майбутніх меблів..

 
Виробничі обмеження

мінімальний розмір деталі, що розпилюється на пильній станції - 45*100мм

мінімальна ширина сторони деталі, що клеїться на прямолінійному станку - 60мм

мінімальний розмір деталі, що клеїться по довгій стороні на прямолінійному станку, кромкою
товщиною - 60*200мм

мінімальний розмір зрощеної деталі (36мм), що клеїться на прямолінійному станку - 85*200мм

сторони деталей, шириною до 60 мм, що клеяться по довгій стороні та(або) короткій стороні збільшуються до 200мм ( а потім підрізається до потрібного розміру)

При вказувані розмірів деталей, будьте уважні!

Якщо їх потрібно кромкувати, то розмір деталей збільшується на товщину крайки!
Наприклад, якщо вам потрібен готовий фасад у розмірі 600*400 мм, кромкований крайкою 2мм, ви маєте подати розміри деталі, яка йде на розпил довжиною 600мм - 2мм - 2мм = 596мм, на ширину 400мм - 2мм - 2мм = 396мм

Я прочитав і погоджуюсь з обмеженнями