Плитні матеріали
Крайки та пластики
Стільниці та стінові панелі
Фасади
Послуги
14 Послуг
Крайкування
10 Послуг
Розпил
6 Послуг
Додаткові послуги

Подати деталювання онлайн

Виробничі обмеження

мінімальний розмір деталі, що розпилюється на пильній станції - 45*100мм

мінімальна ширина сторони деталі, що клеїться на прямолінійному станку - 60мм

мінімальний розмір деталі, що клеїться по довгій стороні на прямолінійному станку, кромкою
товщиною - 60*200мм

мінімальний розмір зрощеної деталі (36мм), що клеїться на прямолінійному станку - 85*200мм

сторони деталей, шириною до 60 мм, що клеяться по довгій стороні та(або) короткій стороні збільшуються до 200мм ( а потім підрізається до потрібного розміру)

При вказувані розмірів деталей, будьте уважні!

Якщо їх потрібно кромкувати, то розмір деталей збільшується на товщину крайки!
Наприклад, якщо вам потрібен готовий фасад у розмірі 600*400 мм, кромкований крайкою 2мм, ви маєте подати розміри деталі, яка йде на розпил довжиною 600мм - 2мм - 2мм = 596мм, на ширину 400мм - 2мм - 2мм = 396мм

Я прочитав і погоджуюсь з обмеженнями

Як відбувається замовлення онлайн? 

1. Переходите за посиланням нижче, зліва натискаєте "Створити нове замовлення", заповнюєте дані для входу (всі оповіщання приходять лише на почту).

2. Натискаєте "Добавити Листовий розкрій", зверху в каталозі вибираєте потрібний вам матеріал і колір (якщо вдруг не було знайдено потрібного матеріалу то вибираєте потрібний вам формат із розділу "привозний матеріал" і вказуєте який матеріал вам потрібний в полі "Найменування" ). Знизу буде поле щоб добавити крайку (відповідну краку до вашого декору можна побачити на сайті, при виборі декору знизу в рекомендованих товарів, якщо немає такої вибираєте крайку "в колір"). Якщо є додаткові речі, які стосуються деталі чи розкроя, вони всі вказуються в "Найменування" вкінці кожної деталі.  

3. Після того як ви заповнили ваше деталювання, можете зробити розкрій і по ньому прорахувати попередню (орієнтовну) вартість вашого замовлення, або зачекати і менеджер відзвониться вам по сумі і термінам готовності.

4. Попередня вартість рахується наступнии чином: після того як був зроблений розкрій, зверху справа покаже кількість листів, по центру кількість м2, вартість листа дізнаємось із сайту (якщо матеріал ДСП SWISSPAN, МДФ 19 мм, МДФ 16 мм, то він ріжиться кратно м2, потрібно буде ціну листа із сайту перевести в м2), плюс кількість різі (відображається зверху)  множим на відповідну послугу різі. Якщо є поклейка то все повторєм по тій же схемі, справа знизу відображається кількість матеріалу ми її множим на вартість матеріалу по сайту, плюс ця ж кількість матеріалу множиться на відповідну послугу крайкування по сайту.